wtorek, 15 stycznia 2013

Wzorki na paznokciach!

Ostatnio siedząc i malując paznokcie na zwyczajny miętowy kolor, postanowiłam nieco poeksperymentować z różnorakimi wzorkami. W ten oto sposób powstały kropeczki i trójkąty, które zgrabnie ozdabiają paznokieć i sprawiają, że mani ,mimo iż nie do końca idealny (w moim przypadku), to z pewnością staje się bardziej oryginalny :)

3 warstwy miętowego + wzorki z jednej warstwy czarnego lakieru


Do stworzenia tego mani użyłam:

- Essence colour&go w miętowym kolorze 'You belong to me' #53
- Miss Sporty z serii 'Lasting colour up to 7 days', czarny #80Do malowania wzorków potrzebny mi był mój "kropkowacz" oraz taśma klejąca i nożyczki. Kto nie czytał moich wcześniej wpisów i nie wie co to takiego kropkowacz, to wklejam tutaj jego zdjęcie:


Lewa końcówka kropkowacza jest zakończona mini kuleczką, którą można maczać w lakierze, a następnie tworzyć nią kropeczki na płytce paznokcia. Jeśli chodzi natomiast o wzorek trójkąta, to mogę zapewnić, że nie ma nic prostszego na świecie niż go wykonać! Wystarczy wziąć dwa kawałki taśmy klejącej i nakleić na paznokciu na skos względem siebie tak, żeby powstał trójkąt pomiędzy nimi. Następnie zamalować go lakierem do paznokci i po chwili odkleić taśmę :)


Mam nadzieję, że moje wymysły przypadły wam do gustu.
I proszę nie zwracajcie uwagi na moje brzydkie skórki, ale ostatnio coś je zaniedbałam :)

6 komentarzy: