wtorek, 9 kwietnia 2013

Krótko, zwięźle i o Ziaji!

Podejrzewam, że mało która z Was nie słyszała o płynach do demakijażu z Ziaji. Niedawno poszukiwałam płynu z Bielendy, którego niestety w Auchanie nie było! Dwufazowego płynu z Ziaji również nie znalazłam, za to kupiłam ten produkt:


Kosmetyk jest bardzo delikatny, bezzapachowy i bezbarwny - nie podrażnia oczu, ani skóry, nie wysusza jej, ani też nie sprawia, że się błyszczy. Dobrze zmywa makijaż - od cieni do powiek po ciemne kredki. Ogólnie, to spełnia wszystko to, co producent uwzględnił na odwrocie buteleczki. Opakowanie jest w miarę poręczne, przezroczyste, z plastikową zakrętką. Oto skład płynu:


Podstawowe informacje:

- kolor bezbarwny
- zapach bezwonny
- konsystencja wodnista (właściwie, to nawet wygląda jak woda)
- opakowanie z miękkiego plastiku, przezroczyste
- pojemność 120 ml
- cena ok. 5 zł

Hmm, aż się zdziwiłam, że nie mam już o czym napisać! Generalnie płyn Ziaji jest godny polecenia, bo jest naprawdę tani, a do tego dobrze spełnia swoją rolę. Mimo że kupiłam go przypadkiem, to jak na razie nie żałuję, a nawet pewnie jeszcze kiedyś kupię go ponownie. Narzekać na niego nie mogę, ale z drugij strony nie ma co się tu rozpisywać - to, co najważniejsze wypisałam powyżej i mam nadzieję, że zachęciłam, jeśli ktoś nie próbował ;)

5 komentarzy:

 1. Nie miałam go, ale jak dobry i za taką cenę to pewnie warto

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś go miałam, ale niestety piekł w oczy.

  OdpowiedzUsuń
 3. szczerze mowiąc spotkałam go dziś po raz pierwszy w polskim sklepie w UK ;D chętnie się kiedyś na niego skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię produkty Ziaji. Służa mi jak najbardziej.

  OdpowiedzUsuń